Junior Account Manager/ka B2B

Česká značka SAM 73, prodávající volnočasové oblečení a obuv. S prodejní sítí v ČR a SK přes 100 prodejen. Hledá posilu do velkoobchodního týmu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Administrativní práce související s provozem velkoobchodního oddělení – podklady, data, reporty, statistiky.
  • Péče a zákaznický servis stávajících zákazníků, zpracování a vyřizování jejich požadavků.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a partnerů – oslovení, rozběhnutí spolupráce.
  • Vytváření obchodních nabídek pro potenciální zákazníky.
  • Zajištění a plnění firemních požadavků a cílů.
  • Kooperace v rámci jednotlivých oddělení firmy.

POŽADUJEME

  • Minimálně SŠ vzdělání.
  • Dobré komunikační schopnosti a jednání s lidmi.
  • Proaktivní přístup, obchodní myšlení.
  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC – MS Office podmínkou.
  • Řidičský průkaz – sk. B
  • Jazykové znalosti – angličtina (ideálně B1 a výše).
  • Pracovní zkušenosti v obchodu výhodou.

NABÍZÍME

  • Zázemí stabilní české firmy.
  • Práce na HPP.
  • Progresivní finanční ohodnocení dle výsledků velkoobchodu.
  • Stravenkový paušál.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Zaměstnanecké výhody související s činností firmy.

MÍSTO PRACOVIŠTĚ

  • Kladno – centrála firmy
  • Možné služební cesty po ČR

TERMÍN NÁSTUPU

  • ihned

V případě zájmu prosím zašlete vaše CV na jan.belohlavek@sam73.cz. Pokud se vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti.

Loga platebních metod

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.