Vrácení zboží

VRATKOVÝ FORMULÁŘ

 

 

Jak postupovat, když Vám zakoupené zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit v zákonné lhůtě 14ti dnů?

 

Jestliže Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho vrátit v zákonné lhůtě 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu a my Vám vrátíme peníze. O průběhu vrácení zboží Vás budeme informovat emailem. Vrácené zboží musí být čisté a nesmí jevit známky opotřebení. Podrobnější informace najdete v obchodních podmínkách. Peníze za zboží pošleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

 

Možnosti vrácení zboží:

 

  • Vrácení ČESKOU POŠTOU

 

Zboží zašlete zpět ideálně v originálním obalu, se všemi etiketami od výrobce a přiložte dokument „VRATKA“, který jsme Vám poslali v objednávce. Dokument „VRATKA“ můžete také stáhnout ZDE. Vrácené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. V tomto případě však nebude poštovné zpětně propláceno.

 

Zboží odešlete doporučeně na adresu:

 

„VRATKA“
Gretail s.r.o.
Milady Horákové 2774
Kladno
27201

 

(Zásilku neposílejte na dobírku)

 

 

  • Vrácení na prodejně SAM73

 

Vyplníte formulář VRATKA, který jsme Vám poslali společně s objednávkou, a odnesete zboží společně s formulářem na naší jakoukoliv prodejnu https://www.sam73.cz/nase-prodejny.

Na prodejně od Vás obsluha vracené zboží převezme a pošle na centrálu naší společnosti, kde dojde k vyplacení peněz za vrácenou objednávku na Váš bankovní účet.

 

 

 

 

Loga platebních metod

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

2024 © GRetail s. r. o.
Vítejte na oficiálním e-shopu SAM73 pro Českou republiku. Bohužel, váš prohlížeč není kompatibilní s nejmodernějšími standardy a náš e-shop se nebude zobrazovat správně. Použijte prosím jiný prohlížeč.

Mozilla Firefox
Google Chrome

Děkujeme za pochopení.
#}