- VĚRNOSTNÍ PROGRAM V.I.P. CARD -

Máte již svojí VIP věrnostní kartu?

Ulevte své kapse a noste své karty vždy u sebe v chytrém mobilu.

Ještě nečerpáte slevy díky věrnostní kartě SAM?

vip card

Získejte slevu až 15% na každý nákup u SAMu. Ihned získáváte slevu 3%. Založte si svou VIP kartu už dnes! V prodejnách označených touto samolepkou můžete věrnostní karty uplatnit.

Registrujte se online.

Formulář pro získání V.I.P. karty ve formátu PDF

Vážení zákazníci,
dříve než vyplníte přihlašovací formulář, přečtěte si, prosím, podmínky věrnostního programu V. I. P. card.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY ČLENSTVÍ

ZKRÁCENĚ

Princip věrnostního programu V. I. P. card

Věrnostní program V. I. P. card (dále jen V. I. P. card) provozuje společnost SAM 73 APPAREL s. r. o., se sídlem Milady Horákové 2774, 272 01 Kladno, IČ 27 1154 11, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 97385 (dále jen SAM 73 APPAREL). Věrnostní program je určen zákazníkům společnosti SAM 73 APPAREL. Člen V. I. P. card při nákupech v prodejnách SAM 73 APPAREL sbírá body na svůj osobní účet a za nasbírané body získává od SAM 73 APPAREL odměny, např. slevu na novou kolekci.

Za každý nákup získáváte body. Podle výše bodového konta čerpáte 3% až 15% slevu na každý nákup.

Podmínky členství a přihlášení do V. I. P. card

Členem V. I. P. card se může stát fyzická osoba starší 18 let včetně, která souhlasí s podmínkami členství ve V. I. P. card, potom, co odevzdá řádně vyplněnou a podepsanou přihlášku. Členství ve V. I. P. card a získání karty není podmíněno nákupem zboží v obchodech SAM 73 APPAREL. Každá osoba může podat jen jednu přihlášku, vícenásobné členství není možné. Vyplněním a podepsáním přihlášky člen V. I. P. card souhlasí s podmínkami členství a prohlašuje, že se s nimi seznámil.

Je-li vám více jak 18 let, vyplňte na prodejně přihlášku.

Používání karty

Po odevzdání vyplněné přihlášky dostane nový člen ihned klubovou kartu. Karta zůstává vlastnictvím společnosti SAM 73 APPAREL -s.a.m.,s.r.o. a slouží k zaznamenání bodů nasbíraných za nákupy vykonané členem klubu v obchodech SAM 73 APPAREL. Vzhledem k tomu, že STREET ANDSPORTS WEAR je maloobchodní společnost a nabízí zboží konečným spotřebitelům, je oprávněna pozastavit členství ve věrnostním programu V. I. P.card tomu členovi, u kterého je důvodné podezření, že nákupy vykonané ním nebo členy jeho společné domácnosti v obchodech SAM 73 APPAREL nejsou (s ohledem na objem nákupů) určené k jeho osobní spotřebě nebo k osobní spotřebě členů jeho domácnosti. Společnost SAM 73 APPAREL si vyhrazuje právo odečíst z osobního účtu člena body neoprávněně započtené za nákupy určené pro podnikatelské účely. Společnost SAM 73 APPAREL si vyhrazuje právo ukončit členství ve věrnostním programu V. I. P. card osobám, u kterých zjistí, že opakovaně započítávajíbody za nákupy určené pro podnikatelské účely. Kartu lze použít v obchodech SAM 73 APPAREL a u dalších smluvních partnerů.

Předložte svou VIP kartu při každém nákupu v našich obchodech.

Obchody, kde je možno uplatnit V. I. P. card budou označeny samolepkou V. I. P. card programu. U smluvnch partnerů mohou pro používání karty a sbírání bodů platit jiné podmínky, proto je třeba se u nich o podmínkách užití karty informovat. Nasbírané body ani poukázky na slevu nejsou převoditelné. V případě ztráty karty může člen V. I. P. card požádat o vydání nové karty. Informace o vydání karty za ztracenou kartu je možné získat na e-mailové adrese vipcard@sam73.cz

Prodejny, kde můžete uplatnit slevu, jsou označeny samolepkou.

Sbírání bodů

Aby bylo možné započítat body za nákup, musí člen klubu při placení předložit u pokladny klubovou kartu. Body započtené prostřednictvím klubové karty vydané k jednomu účtu se budou sčítat na tomto účtu. Za každou zaplacenou korunu je jeden. bod. Výše slevy je uvedena ve slevové tabulce. Slevu lze uplatnit pouze na zboží z nové kolekce.

0 – 2 999 bodů … 3% sleva 3 000 – 9 999 bodů … 5% sleva 10 000 – 19 999 bodů … 7% sleva
20 000 – 29 999 bodů … 10% sleva 30 000 – 49 999 bodů … 12% sleva 50 000 bodů a více … 15%sleva
Za každý nákup zboží z nové kolekce získáte body. Podle výše bodového konta můžete získat slevu až 15%.
Ihned po registraci získáváte 3% slevu.

SAM 73 APPAREL si vyhrazuje právo uvedené hodnoty kdykoliv měnit, přičemž každá změna bude platná dnem oznámení na webových stránkách www.sam73.cz a v obchodech SAM 73 APPAREL. Veškeré případné reklamace týkající se připsání bodů na kartu musí být uplatněny při nákupu, ke kterému se připisování bodů vztahuje. Na pozdější reklamace týkající se připsání bodů nemůže být brán zřetel. SAM 73 APPAREL si vyhrazuje právo určit maximální výši nákupu, za který budou připisovány body. SAM 73 APPAREL si dále vyhrazuje právo určit, na které výrobky se započítávání bodů nevztahuje. Aktuální seznam výrobků, na které se započítání nevztahuje, naleznete na webových stránkách www.sam73.cz.

Ukončení a zánik členství ve V. I. P. card

Člen klubu může svoje členství kdykoliv zrušit a to zasláním e-mailu na adresu vipcard@sam73.cz. Společnost SAM 73 APPAREL si vyhrazuje právo zrušit členství ve V. I. P. card, pokud nebyla členská karta použita déle než 24 měsíců. Tím není dotknutý nárok člena opakovaně se přihlásit do V. I. P. card. Zrušením a ukončením členství ve V. I. P. card se zároveň zruší všechny body nasbírané na členské kartě. Společnost SAM 73 APPAREL je oprávněna zrušit členství, pokud člen poruší všeobecné podmínky členství. Člen V. I. P. card se zavazuje oznámit změnu osobních údajů bezodkladně a to zasláním e-mailu na adresu vipcard@sam73.cz.

SAM 73 APPAREL je oprávněna kdykoliv změnit podmínky členství ve V. I. P. card. Nové podmínky platí dnem, kdy jsou zveřejněny v obchodech společnosti SAM 73 APPAREL, na internetových stránkách www.sam73.cz. Společnost SAM 73 APPAREL si vyhrazuje právo kdykoliv ukončit věrnostní program V. I. P. card.

Tyto všeobecné podmínky členství ve V. I. P. card jsou platné od 1. 5. 2011.

Své členství můžete kdykoli zrušit.

Ochrana osobních údajů

Svým podpisem na přihlášce dobrovolně uděluji poskytovateli společnostiSAM 73 APPAREL s. r. o.,Milady Horákové 2774, 272 01 Kladno, IČ 27115411, v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb.o ochraně osobních údajůsvůj souhlas k tomu, aby uvedené osobní údaje a také údaje o mých nákupních zvyklostech běhemtrvání mého členství ve věrnostním programu V. I. P. card zpracovával pro účely:

  • zařazení do databáze věrnostního programu V. I. P. card
  • účasti ve věrnostním programu V. I. P. card v souladu se všeobecnými podmínkami členství
  • zasílání nabídek zboží a služeb poskytovaných společností SAM 73 APPAREL –s.a.m., s.r.o. nebo jejími obchodními partnery

Souhlasím, aby moje osobní údaje, uvedené na předchozí straně byly poskytovány třetím stranám,tj. subjektům spolupracujícím se společnostíSAM 73 APPAREL na věrnostním programu V. I. P. card, jako jsou společnostiskupinySAM 73 APPAREL,reklamní agentury, zasilatelské agentury, tiskárenské společnosti a podobně.

Vaše data nezneužijeme. Poskytněte nám svůj email a telefon a my vám přibližne jednou za měsíc pošleme upozornění na slevové a jiné akce.

Poučení:

Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat dopisem doručeným do sídla společnosti.Poskytnutí těchto údajů je dobrovolné a poskytovatel nemá právní nárok na jejich získávání. Máte právo na informace, opis, opravu Vašich osobních údajů vedených v informačním systému ato v sídle společnosti SAM 73 APPAREL s. r. o.anebo na e-mailu: vipcard@sam73.cz

Ochrana Vašich osobních údajů je vykonávána podle zákona č. 101/2000 Sb.o ochraně osobních údajů a máte zachována všechna práva ve smyslu § 21 tohoto zákona.

V případě neaktuálnosti Vámi poskytnutých údajů, po splnění účelu, po podání námitky a nebo v případě zrušení členství v SAM 73 APPAREL s. r. o., budou tyto údaje zlikvidovány. Poskytovatel osobních údajů prohlašuje, že jím poskytnuté údaje jsou pravdivé a jejich změnubezodkladně oznámí společnosti SAM 73 APPAREL s. r. o.

Kdykoli můžete být z programu vyřazeni.
Ochrana Vašich osobních údajů je vykonávána podle zákona č. 101/2000 Sb.o ochraně osobních údajů.
shop roku 2015
shop roku 2016
DOPRAVA ZDARMA
NAD 350KČ
VÝMĚNA A VRÁCENÍ
DO 14TI DNŮ
PLAŤ AŽ PO VYZKOUŠENÍ
101 PRODEJEN
+420 776 268 351
ZAVOLEJ, PORADÍME
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Napište nám Váš názor, zajímá nás.

Podívejte se nejdříve, zda není váš dotaz již zodpovězen v často kladených otázkách?

Pokud Vám od nás nedorazil e-mail o objednávce, heslu, registraci apod., zkontrolujte prosím, že vám nespadl do spamu.

×

DALŠÍ SLEVA 3% NA CELÝ NÁKUP, HNED TEĎ


Dostávejte slevové akce, novinky a tajné slevové kupóny. Zapište se do našeho newsletteru.