- Módní návrhář/Grafik pro SAM73 -

27.12.

SAM 73 – jsme stabilní česká společnost s 12letou tradicí s působností v ČR. Jsme významným výrobcem oblečení a doplňků. Módu SAM73 nabízíme nejen na našem eshopu ale i ve 100 prodejnách po celé České republice. Pro rozšíření našeho pracovního týmu hledáme kandidáta na pozici:

Módní návrhář/Grafik pro SAM73

Náplň práce:

  • Podíl na vytváření koncepce kolekce a její barevnosti.
  • Grafické zpracování návrhů oděvů a oděvních doplňků dle zadání určitého segmentu kolekce v Adobe Illustrator a Photoshop.
  • Návrhy a technické zpracování dekorací a tisků v Adobe Illustrator a Photoshop.
  • Kompletní zpracování technické dokumentace pro vzorování a výrobu v AJ daného segmentu kolekce.
  • Vypracování a kontrola velikostní tabulky k daným produktům s detailní specifikací rozměrů jednotlivých částí oděvů.
  • Zkoušení produktů/vzorků na figurantech s následným vyhodnocením technologických a konstrukčních problémů.
  • Zpracování komentářů v AJ pro výrobu s pokyny pro odstranění problémů definovaných při odzkoušení produktů/vzorků.
  • Komunikace s pověřenými zástupci výroby v AJ.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ textilního směru
  • znalost textilního zboží
  • velmi dobrou znalost práce na PC – grafické programy Adobe Illustrator a Photoshop, Word, Excel, Outlook
  • samostatnost a časovou flexibilitu
  • komunikativnost, systematičnost, důkladnost, organizační schopnosti
  • logické a tvořivé myšlení
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na HPP
  • Zázemí perspektivní firmy
  • Práci v mladém kolektivu
  • Moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv pracovníků
  • Odpovídající finanční ohodnocení + další benefity

Místo pracoviště: Kladno

shop roku 2015
shop roku 2016
DOPRAVA ZDARMA
NAD 350KČ
VÝMĚNA A VRÁCENÍ
DO 14TI DNŮ
PLAŤ AŽ PO VYZKOUŠENÍ
105 PRODEJEN
+420 776 268 351
ZAVOLEJ, PORADÍME
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Napište nám Váš názor, zajímá nás.

Podívejte se nejdříve, zda není váš dotaz již zodpovězen v často kladených otázkách?

Pokud Vám od nás nedorazil e-mail o objednávce, heslu, registraci apod., zkontrolujte prosím, že vám nespadl do spamu.

DALŠÍ SLEVA 3% NA CELÝ NÁKUP, HNED TEĎ