- Junior Marketing Manager -

11.10.

Pro rozšíření našeho pracovního týmu hledáme kandidáta na pozici: Junior Marketing Manager

Pracovní náplň:

  • Exekuce a koordinace online a instore marketingových kampaní
  • Podpora marketingových aktivit, jejich analýza a reporting
  • Tvorba obsahu pro sociální sítě a jejich správa
  • Příprava a vyhodnocování mailingových kampaní
  • Exekuce PR projektů – vytváření TZ, komunikace s novináři
  • Podpora nákupnímu oddělení – příprava přecenění, bestsellers management
  • Produktové školení zaměstnanců a vytváření interních školících materiálů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem
  • Výbornou znalost práce s PC
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Kladný vztah k módě
  • Přehled o reklamním trhu, technologiích a platformách
  • Zkušenost s editačním grafickým SW velkou výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Postupnou samostatnost při realizaci svěřených aktivit
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu a v zavedené společnosti
  • Možnost seberealizace s prostorem k dalšímu profesnímu růstu a osobnímu rozvoji
  • Služební notebook, mobilní telefon a stravenky
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

Místo pracoviště: Kladno

Pozice je vhodná pro absolventy.

Životopisy zasílejte na email: e-shop@sam73.cz

shop roku 2015
shop roku 2016
DOPRAVA ZDARMA
NAD 350KČ
VÝMĚNA A VRÁCENÍ
DO 14TI DNŮ
PLAŤ AŽ PO VYZKOUŠENÍ
103 PRODEJEN
+420 776 268 351
ZAVOLEJ, PORADÍME
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Napište nám Váš názor, zajímá nás.

Podívejte se nejdříve, zda není váš dotaz již zodpovězen v často kladených otázkách?

Pokud Vám od nás nedorazil e-mail o objednávce, heslu, registraci apod., zkontrolujte prosím, že vám nespadl do spamu.

DALŠÍ SLEVA 3% NA CELÝ NÁKUP, HNED TEĎ