Junior Marketing Executive - Kladno

Pracovní náplň:

  • a) Exekuce a koordinace instore marketingových kampaní
  • b) Podpora marketingových aktivit, jejich analýza a reporting
  • c) Marketingová podpora sítě prodejen
  • d) Spolupráce na brandingu stávajících a nových prodejen
  • e) Exekuce a koordinace marketingové spolupráce s třetími stranami
  • f) Exekuce PR projektů – vytváření TZ, komunikace s novináři

Požadujeme:

  • a) SŠ/VŠ vzdělání
  • b) Dobrou znalost AJ slovem i písmem
  • c) Výbornou znalost práce s PC
  • d) Výborné komunikační schopnosti
  • e) Kladný vztah k módě
  • f) Přehled o reklamním trhu, technologiích a platformách
  • g) Proaktivitu, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu

Nabízíme:

  • a) Postupnou samostatnost při realizaci svěřených aktivit
  • b) Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu a v zavedené společnosti
  • c) Možnost seberealizace s prostorem k dalšímu profesnímu růstu a osobnímu rozvoji
  • d) Služební notebook, mobilní telefon a stravenky
  • e) Pracovní poměr na dobu neurčitou

Místo pracoviště: Kladno

Pozice je vhodná pro absolventy a nástup je možný ihned.

V případě zájmu prosím kontaktujte Marketingového manažera:

David Calta

telefon: +420 728 651 634

email: david.calta@sam73.cz

Loga platebních metod

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.