Návrhář / Technolog - Kladno

Náplň práce:

  • a) Podíl na vytváření koncepce kolekce a její barevnosti.
  • b) Grafické zpracování návrhů oděvů a oděvních doplňků dle zadání určitého segmentu kolekce v Adobe Illustrator a Photoshop.
  • c) Návrhy a technické zpracování dekorací a tisků v Adobe Illustrator a Photoshop.
  • d) Kompletní zpracování technické dokumentace pro vzorování a výrobu v AJ daného segmentu kolekce.
  • e) Vypracování a kontrola velikostní tabulky k daným produktům s detailní specifikací rozměrů jednotlivých
  • částí oděvů.
  • f) Zkoušení produktů/vzorků na figurantech s následným vyhodnocením technologických a konstrukčních problémů.
  • g) Zpracování komentářů v AJ pro výrobu s pokyny pro odstranění problémů definovaných při odzkoušení produktů/vzorků.
  • h) Komunikace s pověřenými zástupci výroby v AJ.

Požadujeme:

  • a) SŠ nebo VŠ textilního směru výhodou
  • b) znalost textilního zboží
  • c) velmi dobrou znalost práce na PC - grafické programy Adobe Illustrator a Photoshop, Word, Excel, Outlook
  • d) samostatnost a časovou flexibilitu
  • e) komunikativnost, systematičnost, důkladnost, organizační schopnosti
  • f) logické a tvořivé myšlení
  • g) znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • a) Zajímavou a zodpovědnou práci na HPP
  • b) Zázemí perspektivní firmy
  • c) Práci v mladém kolektivu
  • d) Moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv pracovníků
  • e) Odpovídající finanční ohodnocení + další benefity

Nástup je možný ihned.

Místo pracoviště: Kladno

V případě zájmu prosím kontaktujte produkční oddělení:

Tereza Tesařová

telefon: +420 773 561 798

email: tereza.tesarova@sam73.cz

Loga platebních metod

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.